Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU EKG PACIENT PENTRU ELECTROCARDIOGRAF EDAN SE 600,HARTIE EKG PENTRU COMEN CM 1200A ROLA

Număr anunț
DA21700929
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,48 RON
Valoare atribuită
331,48 RON
Data publicării
09.11.2018 09:50
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,48 RON

din 331,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.