Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balbaiala - material practic de logopedie

Număr anunț
DA21926370
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BACAU (CUI 23346500)
Furnizor / câștigător
JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI RO30232770)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,30 RON
Valoare atribuită
333,30 RON
Data publicării
03.12.2018 15:06
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,30 RON

din 333,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.