Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de produse pentru tratarea apei din piscine

Număr anunț
DA21380495
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
GEHO AQUA-INDUSTRIES SRL (CUI RO27817120)
Cod CPV
39820000-6 · Agenti organici tensioactivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546 RON
Valoare atribuită
1.546 RON
Data publicării
03.10.2018 15:31
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546 RON

din 1.546 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.