Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE DE PLASTIC CU CAPAC 10L

Număr anunț
DA22180152
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
Cod CPV
24500000-9 · Materiale plastice primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,80 RON
Valoare atribuită
60,80 RON
Data publicării
07.01.2019 08:02
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,80 RON

din 60,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.