Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca
- Număr anunț
- DA21921761
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE BALCESCU” ARAD (CUI 29045442)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 968,86 RON
- Valoare atribuită
- 968,86 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 12:54
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
968,86 RON
din 968,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro