Ofertă acceptată
Cumpărare directă
echipamente medicale
- Număr anunț
- DA22178184
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
- Cod CPV
- 32572300-6 · Cablu de comunicatii de uz special (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.370 RON
- Valoare atribuită
- 7.370 RON
- Data publicării
- 04.01.2019 12:29
- Termen limită
- 09.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.01.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.370 RON
din 7.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro