Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roviniete pentru autoutilitara, autobasculata si autoturism

Număr anunț
DA22177892
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.303,73 RON
Valoare atribuită
3.303,73 RON
Data publicării
04.01.2019 11:50
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.303,73 RON

din 3.303,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.