Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii colectare, transport si neutralizare deseuri chimice periculoase mixturi de laborator
- Număr anunț
- DA22180791
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 90520000-8 · Servicii privind deseurile radioactive, toxice, medicale si periculoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.795 RON
- Valoare atribuită
- 3.795 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 09:49
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.01.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.795 RON
din 3.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro