Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACA VIDEO ASUS RADEON R7 240 2GB DDR3 128BIT, R7240-2GD3-L
- Număr anunț
- DA22180939
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,20 RON
- Valoare atribuită
- 286,20 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 10:03
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.01.2019 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,20 RON
din 286,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro