Ofertă acceptată Cumpărare directă

solutie parbriz

Număr anunț
DA22181326
Autoritate contractantă
MUZEUL DE STIINTE ASTRONOMICE BAIA MARE (CUI 33350037)
Furnizor / câștigător
ANDOAUTO MONDO SRL (CUI RO31237369)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,32 RON
Valoare atribuită
40,32 RON
Data publicării
07.01.2019 10:38
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,32 RON

din 40,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.