Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FARFURIE PORTELAN DESERT ROTUNDA
- Număr anunț
- DA21912130
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
- Furnizor / câștigător
- SOLEX PLUS IMPEX SRL (CUI 6187995)
- Cod CPV
- 39221210-2 · Farfurii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,40 RON
- Valoare finală
- 134,40 RON
- Data publicării
- 30.11.2018 12:33
- Data finalizării
- 04.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.