Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat

BENZINA SI MOTORINA

Număr anunț
DA22174542
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.464,50 RON
Valoare atribuită
4.380,70 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
03.01.2019 11:31
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.380,70 RON

din 4.464,50 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 83,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.