Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Hotpoint RPD 1165 DX EU, 11 kg, 1600 rpm, Clasa A+++

Număr anunț
DA22180942
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,73 RON
Valoare atribuită
1.848,73 RON
Data publicării
07.01.2019 10:03
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,73 RON

din 1.848,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.