Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

MOTORINA

Număr anunț
DA22181098
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Eremia Grigorescu” Tg. Bujor (CUI 4577576)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.200 RON
Valoare atribuită
9.160 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
07.01.2019 10:16
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.160 RON

din 9.200 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.