Acasă · Licitații
· Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
prestari servicii curatenie
- Număr anunț
- DA22176218
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ''GRADINITA VESELIEI'' CURTICI (CUI 29044692)
- Furnizor / câștigător
- CLEPE CLEAN EXPERT SRL-D (CUI 37301223)
- Cod CPV
- 90919000-2 · Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.800 RON
- Valoare finală
- 7.800 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 18:07
- Data finalizării
- 07.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.