Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pixhawk 4 (plastic case) & GPS (UBLOX NEO-M8N) & PM07, Ctr cercetare 33PCCDI, ref 693
- Număr anunț
- DA21670199
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
- Cod CPV
- 34731700-7 · Piese pentru elicoptere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:56
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro