Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAPAC WC LEGERINO SOFT CLOSE B.PL.1110SC BUC 20 PINTO SUPORT H. IG. FARA APARAT 41886-1 BUC 10
- Număr anunț
- DA21383919
- Autoritate contractantă
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,54 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 09:38
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.344,54 RON
din 1.344,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro