Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurare presiune hidranti interiori
- Număr anunț
- DA21701665
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
- Furnizor / câștigător
- ELSAT INSTAL SRL (CUI RO17161230)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.698,17 RON
- Valoare atribuită
- 3.698,17 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 10:17
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.698,17 RON
din 3.698,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro