Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor

Număr anunț
DA21693327
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU Medias (CUI 17493493)
Furnizor / câștigător
MEDIASTING SRL (CUI RO11666528)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199 RON
Valoare atribuită
199 RON
Data publicării
08.11.2018 12:37
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199 RON

din 199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.