Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta în managementul investitiei pentru un proiect centru multifunctional

Număr anunț
DA21372555
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
IANUŞ ALEXANDRA-OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34852970)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
03.10.2018 10:45
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.