Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de certificare/recertificare a Sistemului de management al calității implementat la Consili
- Număr anunț
- DA21678470
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI RO15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.659 RON
- Valoare atribuită
- 11.659 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:38
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.659 RON
din 11.659 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro