Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu SFTP cat 5e calitate superioara cupru-cupru

Număr anunț
DA21699446
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.032,50 RON
Valoare atribuită
5.032,50 RON
Data publicării
09.11.2018 08:45
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.032,50 RON

din 5.032,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.