Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Abonament servicii de intretinere baze de date / portale online / transport public calatori
- Număr anunț
- DA22174690
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
- Furnizor / câștigător
- SIGN PORTAL SRL (CUI 16344256)
- Cod CPV
- 72212224-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru editare de pagini web (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare finală
- 2.400 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 11:52
- Data finalizării
- 07.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.