Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de mentenanta si interventii statii de tratare , pompare apa potabila

Număr anunț
DA22182977
Autoritate contractantă
Comuna Pomi (CUI 3963820)
Furnizor / câștigător
ALEXCARM SRL (CUI RO15340094)
Cod CPV
45232430-5 · Statii de tratare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
07.01.2019 13:12
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.