Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 ABSOLUT PAPER

Număr anunț
DA22181832
Autoritate contractantă
R 10683385 TRANSURBIS
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416 RON
Valoare atribuită
416 RON
Data publicării
07.01.2019 11:23
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416 RON

din 416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.