Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 , top 500 de coli ,80GR
- Număr anunț
- DA22181641
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Dolj (CUI 4941447)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.590 RON
- Valoare finală
- 11.000 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 11:07
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.01.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.