Ofertă refuzată Cumpărare directă

CALCULATOR PC COMPLET , LICENTA SISTEM DE OPERARE, LICENTA OFFICE, + MONITOR 21.5" anunt ADV1052673

Număr anunț
DA22175796
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.414,84 RON
Valoare finală
8.414,84 RON
Data publicării
03.01.2019 14:46
Data finalizării
07.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.