Ofertă acceptată
Cumpărare directă
dosar carton plic, tip carton: duplex super alb/sina/pvc
- Număr anunț
- DA21926029
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,40 RON
- Valoare atribuită
- 113,40 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:55
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,40 RON
din 113,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro