Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie 1-6

Număr anunț
DA21918587
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.374,25 RON
Valoare atribuită
1.374,25 RON
Data publicării
03.12.2018 11:26
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.374,25 RON

din 1.374,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.