Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor 27 ASUS LED VS278H, FHD 1920x1080, TN, 16:9, 1ms, 300 cd/mp, 80M:1, 170/160, HDMI, D-Sub, sp
- Număr anunț
- DA21696611
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.944 RON
- Valoare atribuită
- 1.944 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 14:52
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.944 RON
din 1.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro