Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aeroterma Zass ZFH 04, 2000 W

Număr anunț
DA21932633
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,23 RON
Valoare atribuită
151,23 RON
Data publicării
04.12.2018 10:10
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,23 RON

din 151,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.