Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SANO FORTE PLUS 750 ML
- Număr anunț
- DA21929513
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA BIVOLARI (CUI 16057402)
- Furnizor / câștigător
- TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,90 RON
- Valoare atribuită
- 153,90 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 08:22
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
153,90 RON
din 153,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro