Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Smart Ultra HD,Tizen, 4K HDR, 108 cm, SAMSUNG UE43NU7022
- Număr anunț
- DA21928769
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0676 CRAIOVA (CUI 4416944)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,47 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 18:59
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 19:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.344,47 RON
din 1.344,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro