Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii privind Sanatatea si securitatea in munca la nivelul aparatului de specialitate al CJGalati
- Număr anunț
- DA22181915
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- PETREA T ROMEO PFA (CUI 33004831)
- Cod CPV
- 79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 11:30
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.01.2019 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro