Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta achizitii publice pt Servicii de proiectare apa canal Pancesti ,com Sascut

Număr anunț
DA22178478
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI RO15101798)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
04.01.2019 13:09
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.