Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSUMABILE ASCHIERE ref.583
- Număr anunț
- DA21387414
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- SC Delita Impex Industrial Tools SRL (CUI RO18003085)
- Cod CPV
- 42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.019,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.019,04 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 11:40
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.019,04 RON
din 1.019,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro