Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA
- Număr anunț
- DA21385611
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE COSTESCU ALUNIS (CUI 29032710)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 781,28 RON
- Valoare atribuită
- 781,28 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 10:37
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
781,28 RON
din 781,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro