Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fraxiparine 3800ui 10/0.4ml sol inj -NADROPARINUM

Număr anunț
DA21702803
Autoritate contractantă
Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.434 RON
Valoare atribuită
7.434 RON
Data publicării
09.11.2018 10:58
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.434 RON

din 7.434 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.