Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET 6 BATERII R3 HIGH ENERGY 4903/4+2
- Număr anunț
- DA21384271
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,26 RON
- Valoare atribuită
- 22,26 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 09:51
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22,26 RON
din 22,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro