Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare Homa + Ulei Homa

Număr anunț
DA21379109
Autoritate contractantă
COMUNA MICULA (CUI 3897297)
Furnizor / câștigător
HIDRONIC SRL (CUI RO24829074)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.942 RON
Valoare atribuită
1.942 RON
Data publicării
03.10.2018 14:39
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.942 RON

din 1.942 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.