Ofertă refuzată Cumpărare directă

OXIMED X 1 SPRAY CUT. ,HEPATHROMBIN 300 UI/g X 1 UNGUENTx40g,EUBIOTIC cutie x 2 blist.. x 10 caps.

Număr anunț
DA21685215
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,25 RON
Valoare finală
368,25 RON
Data publicării
07.11.2018 15:36
Data finalizării
09.11.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.