Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete actualizare baza de date legislativa Indaco Lege5 Desktop PREMIUM retea 3-5 utilizatori

Număr anunț
DA22182026
Autoritate contractantă
COMUNA FRATA (CUI 4546944)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.788,48 RON
Valoare atribuită
1.788,48 RON
Data publicării
07.01.2019 11:41
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.788,48 RON

din 1.788,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.