Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coupling component N-EUPEX DS 172 Flender

Număr anunț
DA21376118
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
Cod CPV
42996110-8 · Maceratoare pentru tratarea apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,20 RON
Valoare atribuită
336,20 RON
Data publicării
03.10.2018 12:49
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,20 RON

din 336,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.