Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola hartie Tork cod 130041

Număr anunț
DA21695729
Autoritate contractantă
CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI RO26559562)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,90 RON
Valoare atribuită
119,90 RON
Data publicării
08.11.2018 14:21
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,90 RON

din 119,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.