Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbator de caldura M10-BFM, 141 plates, ALLOY 316
- Număr anunț
- DA21371589
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DAROVI COMPANY S.R.L. (CUI RO26283865)
- Cod CPV
- 42511100-2 · Schimbatoare de caldura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.718 RON
- Valoare atribuită
- 46.718 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 10:14
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.718 RON
din 46.718 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro