Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA IARNA CONTINENTAL 185/65R15 88T

Număr anunț
DA21704852
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890,76 RON
Valoare atribuită
890,76 RON
Data publicării
09.11.2018 12:10
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,76 RON

din 890,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.