Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament program legislativ Indaco Lege 5 Cloud - 3 licente si Lege5 - 2 conturi

Număr anunț
DA22178323
Autoritate contractantă
R 13749875 MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02133
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.355,20 RON
Valoare atribuită
3.355,20 RON
Data publicării
04.01.2019 12:49
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.355,20 RON

din 3.355,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.