Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Control Acces cu cartele
- Număr anunț
- DA21359174
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.570 RON
- Valoare atribuită
- 2.570 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 10:48
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.570 RON
din 2.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro