Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de frecat aspirat BD 43/35 C Ep

Număr anunț
DA21671884
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
CHEMIX SRL (CUI RO5329498)
Cod CPV
39713410-0 · Masini de curatare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.800 RON
Valoare atribuită
45.800 RON
Data publicării
06.11.2018 16:18
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.800 RON

din 45.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.