Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drapel tricolor matase140/90 cm cu franjuri si ciucuri
- Număr anunț
- DA21700740
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 09:44
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro